خرید اتریوم

خرید اتریوم

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

خرید اتریوم

خرید اتریوم

خرید اتریوم

در ارتقاء سیستم بعدی اتریوم (Ethereum) ، قرار است استانبول ، هفته ۴ دسامبر وارد شبکه اصلی شود.

این تصمیم در طی یک تماس تلفنی با توسعه دهنده هسته اتریوم (Ethereum) در ۲۵ اکتبر گرفته شد. پس از آن در روز جمعه ، دانو فرین (Danno Ferrin)، مهندس پروتکل بلاکچین (blockchain) در استودیوی سرمایه گذاری (ConsenSys) اتریوم (Ethereum)، پیشنهاد داد که استانبول را در بلاک شماره ۹،۰۵۶،۰۰۰ مطابق با تاریخ هدفمند ۴ دسامبر فعال کنند.

وی گفت: “از زمان محاسبه … در ۱۴ ثانیه ، ۲۴۵٫۵۴۴٫۵ بلاک محاسبه شد ، که تا هنگام ظهر UTC به ۹،۰۵۵،۹۲۸٫۵ بلاک می رسد. بنابراین من ۹،۰۵۶،۰۰۰ را به عنوان هدف اصلی شبکه اصلی استانبول پیشنهاد می کنم. لطفاً محاسبات مرا بررسی کنید. ”

در طول تماس ، توسعه دهندگان همچنین موافقت كردند كه در صورت بروز هرگونه مشكل غیر منتظره با نرم افزار بروزرسانی بین این هفته و هفته ۴ دسامبر ، فعال سازی اصلی اینترنت استانبول به مدت یك ماه تا ۸ ژانویه به تعویق می افتد.

فرین در طول تماس گفت: “مسئله در مورد تاریخ بازگشت در تاریخ ۸ ژانویه این است که اگر قصد ارسال و تغییر زمان را داریم ، باید استگاه پردازشگر جدیدی بسازیم … و همه را مجبور کنیم ان ایستگاه را نصب کنند.” حداقل ۴ هفته برای چرخش مجدد لازم است. ”

در طول آخرین به روز رسانی نسخه گسترده سیستم ، سازندگان (Constantinople) و اتریوم (Ethereum) به دلیل آسیب پذیری کد که فقط ۴۸ ساعت قبل از برنامه ریزی (Constantinople) کشف شده بود ، نیاز به تأخیر فعال سازی اصلی این نسخه برای مدت یک ماه داشتند.

این بار ، توسعه دهندگان هسته اتریوم (Ethereum) در صورت بروز هرگونه شرایط غیرقابل پیش بینی ، تمام پایه های خود را با تاریخ های پشتیبان از پیش تعیین شده پوشش می دهند.

توسعه دهنده بنیاد اتریوم (Ethereum) پایپر مریام (Piper Merriam) گفت:

“در حال حاضر موردی وجود ندارد که موجب عقب افتادن تاریخ راه اندازی در هفته اول ماه دسامبر شود. ما فقط تاریخ های بسیار ساده ای را تنظیم می کنیم تا در صورت نیاز بتوانیم نظر خود را تغییر دهیم.

چه چیزی در استانبول اجرا می شود؟

در ماه دسامبر ، انتظار می رود استانبول شش تغییر کد ناسازگار با روش قبلی (backwards-incompatible) را به دومین شبکه بزرگ بلاکچین (blockchain) در جهان معرفی کند.

بحث برانگیزترین آن ها ، که تحت عنوان Ethereum Imprumment Proppral (EIP) 1884 شناخته می شود ، هزینه های محاسباتی داده های مربوط به بلاکچین (blockchain) اتریوم (Ethereum) را برای توسعه دهندگان برنامه افزایش می دهد. در عین حال ، افزایش هزینه ها از پلتفرم ۱۸ میلیارد دلاری در برابر حملات احتمالی انکار سرویس یا اسپم و حملات دیگر محافظت می کند.

تغییرات دیگر کد ، تنظیمات قیمت گذاری بیشتری را روی پلتفرم اتریوم (Ethereum) ارائه می دهد ، همچنین عملکرد کد جدیدی را ایجاد می کند که توسعه دهندگان برنامه می توانند برای تأیید و احراز هویت بیشتر داده های بلاکچین (blockchain) با سرعت بیشتر، به کار گیرند.

ماه گذشته ، استانبول در شبکه آزمایش اتریوم به نام روپستن (Ropsten) فعال شد. با این حال ، به دلیل زمان بندی زودتر از موعد آن ، ماینر های این شبکه در ابتدا برای بروز رسانی نسخه با مشکل روبرو شدند.

برای جلوگیری از سردرگمی بیشتر این نسخه از نرم افزار اتریوم برای ماینر ها (کاربرانی که معاملات را تأیید می کنند و بلاک های جدیدی را در شبکه پردازش می کنند) ، توسعه دهندگان هسته اتریوم امروز یک تغییر کد جدید به نام (EIP 2124) را تصویب کردند.

شناسه های فورک (Fork ID) و هماهنگ کننده های فورک (fork coordinators)

در ابتدا در ماه می توسط توسعه دهندگان هسته اتریوم به نام (Péter Szilágyi) و (Felix Lange) پیشنهاد شد ، EIP 2124 مکانیسمی را برای کاربران معرفی می کند تا بتوانند به راحتی نسخه نرم افزاری سرور رایانه ای را که گره نیز نامیده می شود ، و در شبکه اتریوم (Ethereum) در حال اجرا است شناسایی کنند.

“به طور کلی ، برای مشتریان سخت است که از زنجیره ای که توسط حداقل افراد استفاده می شود پیروی کنند ، بنابراین معمولاً شما باید مشتریان را به صورت دستی به آن سمت ترغیب کنید … تا مطمئن شوید که آن ها در زنجیره ی درست قرار دارند.”

“همه این مسائل را می توان با درج شناسه فورک (fork ID) برطرف کرد.”

(Szilágyi ) آن را “شناسه فورک (fork ID) ” نامید ، وی در این تماس توضیح داد كه EIP 2124 ” موردی كوچك و بی اهمیت” است. و می تواند بدون نیاز به هماهنگی با سایر افراد ، توسط هر مشتری نرم افزار اتریوم (Ethereum) اجرا شود.

غیر از این ، جیمز هنکوک (James Hancock) ، سرپرست پروژه در استارتاپ اتریوم (Ethereum) به نام (ETHSignals) که مهم ترین آنها سعی در ساخت فورک از بلاکچین (blockchain ) اتریوم (Ethereum) در ماه ژوئن داشت ، اعلام کرد که برای کمک به هماهنگی در ارتقاء سیستم های اتریوم ، به بنیاد اتریوم پیوسته است ، که همچنین به آن هارد فورک ( hard fork) نیز گفته می شود.

هنکوک گفت: “من برای کمک به هماهنگی هارد فورک (hard fork ) به [بنیاد اتریوم (Ethereum) ] می پیوندم.” ” من می خواهم بیشتر بر آماده سازی EIP ها تمرکز کنم تا اینکه چه زمانی می خواهیم آن را (یک نسخه جدید) منتشر کنیم. … این در مورد تغییر نگرش از میزان فورک ها در سال جاری ، به آماده سازی EIP [برای یک فورک] است. ”

منبع : https://dollarypto.com/


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای leilichat.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:leilichat.ir | نقشه سایت